naše Služby

Co umíme?

Naše služby:

Dodáváme a jsme značkový servis značek: Mitsubishi electric, Toshiba, Panasonic, Airwell, Daikin, Hisence a LG.  A mnohem více.   Pro efektivní řízení vnitřního prostředí ve vašich budovách nabízíme Systémy MaR Jesy. Tyto systémy zahrnují regulaci vytápění, klimatizace, osvětlení a bezpečnostních prvků, umožňující optimalizaci komfortu uživatelů a současně minimalizaci energetické náročnosti.

Klimatizace

Nabízíme komplexní služby v oblasti klimatizace včetně prodeje, montáže, servisu a poradenství. Specializujeme se na klimatizaci různých prostorů od kanceláří a technologických zařízení až po domácnosti. Poskytujeme instalace na klíč, pravidelný servis, revize a 24 hodinovou podporu. Spolupracujeme se značkami Mitsubishi Electric a Sintech a dodáváme a instalujeme klimatizace dle přání zákazníka za optimální ceny. Zajišťujeme také kontroly těsnosti a řešení problémů s odvodem kondenzátu, abychom zajistili bezproblémový chod Vašich zařízení. Naše rekuperační jednotky jsou Mitsubishi electric LOOSNAY, Komfovent, Ventoxx, Aerauliqua, Atrea.

- Likvidace klimatizací

Specializujeme se na likvidaci starých klimatizačních zařízení. Zajišťujeme odpovídající likvidaci chladiv a olejů v souladu s platnou legislativou. Provádíme likvidaci vadných a vysloužilých součástí chladících zařízení a vystavujeme protokol o převzetí každého zařízení. Poskytujeme také likvidaci vzduchových a tukových filtrů z ventilačních zařízení našich klientů.

- Dodávka a montáž klimatizace

Nabízíme dodávku a montáž klimatizačních zařízení, přičemž se zaměřujeme na individuální řešení pro každého zákazníka. Snažíme se zajistit kvalitní klimatizaci za velmi konkurenceschopnou cenu. Dodáváme a montujeme klimatizace různých značek přímo od výrobců za nejlepší dostupnou cenu. Naše nabídka zahrnuje také servis a prodej klimatizačních zařízení, tepelných čerpadel a náhradních dílů od široké škály výrobců, včetně Mitsubishi Electric, LG, Panasonic, VRV systémů, Airwell, Midea, Daikin, Samsung, Toshiba, Acond a Sinclair.

- Servis klimatizací

Specializujeme se na servis klimatizačních zařízení všech značek, zahrnující jak záruční, tak i pozáruční služby, včetně mobilních jednotek. Poskytujeme jak jednorázový, tak pravidelný servis s vystavením protokolu o každé provedené servisní prohlídce. Naše služby zahrnují opravy úniků chladiva, a to jak v rámci záruky, tak i mimo ni.

Vzduchotechnika

Poskytujeme komplexní služby ve vzduchotechnice včetně servisu, údržby a instalací VZT. Specializujeme se na odvětrávání, odtahy a dodatečné instalace chlazení a tepelných čerpadel. Nabízíme pravidelný i jednorázový servis s podrobným protokolem, výměnu vadných ložisek a motorů, řešení problémů s odtahy a přívody vzduchu, a také 24h servis. Navíc zajišťujeme nové filtry, výměnu a repasi uhlíkových filtrů, elektrickou revizi a plnění topných a chladících okruhů pro VZT. Také provádíme kontroly protipožárních klapek od společnosti Mandík. Kromě našich hlavních služeb se také zaměřujeme na VZT jednotky od renomovaných výrobců. Spolupracujeme s firmami jako Alteko, Mandik, Janka Radotín a Komfovent, a provádíme instalace, servis a údržbu těchto systémů.

Tepelná čerpadla

Specializujeme se na instalaci tepelných čerpadel typu VZDUCH/VZDUCH a VZDUCH/VODA. Zajišťujeme komplexní servis včetně záručního i pozáručního servisu pro všechny značky, a to včetně Mitsubishi electric, Toshiba, Panasonic, Airvell, IVT, Vaillant, Protherm, Hisense, Gree, Daikin Stiebel eltron a mnohem více. Dodáváme a instalujeme tepelná čerpadla od výrobců dle přání zákazníka za nejlepší možnou cenu a provádíme instalace na klíč. Poskytujeme pravidelný i jednorázový servis s podrobným servisním protokolem a provádíme revize a posudky stavu zařízení. Zajistíme výpočet tepelné ztráty objektu pro optimální výkon tepelného čerpadla a energetický audit budovy. Dále se specializujeme na kontroly těsnosti chladících zařízení nad 3 kg náplně dle platných předpisů.

Chlazení

Komplexní servis chlazení pro průmysl, gastronomii a prodejny. Montáž, servis a údržba chladících zařízení různých typů. Specializujeme se na prodej, instalaci a servis chladících regálů a vitrín. Nabízíme vestavěné chladící, mrazící a klimatizované boxy na klíč podle požadavků zákazníka. Provádíme revize, kontrolu těsnosti a pravidelný i jednorázový servis s možností 24hodinového servisu. Specializujeme se na rozvody chladové vody, instalace vnitřních jednotek chlazených vodou a úpravy stávajících rozvodů v plastu (PPR) od 16 do 110 mm. Zajišťujeme opravy a výměny součástí chladících potrubí a servis zařízení připojených k rozvodům chladové vody